Susisiekite: +370 698 36577
info@itakademija.lt 

  Linkedin tinkle  Facebook tinkle

 Partneriai

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijaLietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA) - tai nepelno siekianti visuomeninė nevyriausybinė profesinė organizacija,  jungianti profesionalius buhalterius visoje Lietuvoje. Savo veikla siekia, kad buhalteriai profesionaliai dirbtų savo darbą, teisingai skaičiuotų mokesčius, pateiktų patikimas ir kvalifikuotai sudarytas finansines ataskaitas, laikytųsi buhalterių profesinės etikos standartų, konfidencialumo, atitiktų darbdavių ir visuomenės lūkesčius.

 
  Kauno kolegijaKauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, socialinių mokslų, biomedicinos, humanitarinių mokslų ir meno srities specialistus. Tai viena didžiausių valstybinių aukštųjų mokyklų ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, kurioje šiuo metu studijuoja per 7 000 studentų, veikia fakultetai, skyriai ir centrai Kaune, Druskininkuose, Tauragėje bei Kėdainiuose.   

ECDL Lietuva
Viešoji įstaiga „Informacinių technologijų institutas“ savo veiklą orientuoja į kompiuterinio raštingumo ir naujų testavimo metodų tyrimus, automatizuoto testavimo bazių projektavimą, ECDL testavimus, ECDL programos sklaidą ir plėtrą Lietuvoje. ECDL programos vykdymo licenzija Lietuvoje priklauso Lietuvos kompiuterininkų sąjungai, o institutas yra sub-licenzijos turėtojas.

UAB DoreviUAB Dorevi - tai mokymų paslaugų, konsultacijų, seminarų organizavimo įmonė. Organizuoja išorinius, vidinius ir tęstinius mokymus, konsultuoja organizacijas valdymo, vystymo klausimais, ES lėšų įsisavinimo, mokymų poreikio nustatymo klausimais, vykdo personalo paieškos bei atrankos projektus.

 

KograUAB Kompiuterinė grafika yra autorizuotas Autodesk mokymo centras. Įmonės veikla: Autodesk programinės įrangos pardavimai, Autodesk programų mokymai, Autodesk sertifikacija.

 

Kokybės klubas
MB „Kokybės klubas“ – verslo ir investicijų konsultacijų įmonė, teikianti kompleksines verslo investicijų ir konsultavimo paslaugas: nuo projekto idėjos parengimo iki projekto įgyvendinimo, nuo rinkos (tiek vietinės, tiek užsienio) tyrimo atlikimo iki bendradarbiavimo sutarties pasirašymo.

Narystė

2020 m. liepos 28 d. UAB IT AKADEMIJA buvo priimta į Nacionalinę skaitmeninę koaliciją. www.skaitmeninekoalicija.lt

Skaityti daugiau...

Testavimo centras

2015 m. lapkričio 16 d. UAB IT AKADEMIJA pasirašė sutartį su VšĮ Informacinių technologijų institutu ir tapo įgaliotuoju ECDL testavimo centru

Skaityti daugiau...

Partnerystė

UAB „Kompiuterinė grafika“ ir UAB IT akademija sausio 7 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios pagrindu įsteigtas KOGRA mokymo centras IT AKADEMIJA patalpose.

Skaityti daugiau...

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.