Susisiekite: +370 698 36577
info@itakademija.lt 

  Linkedin tinkle  Facebook tinkle

 Mokomieji seminarai

Kursas skirtas norintiems išmokti kurti interneto svetainę su turinio valdymo sistema Joomla! 3. Kurso tikslas išmokyti klausytojus savarankiškai sukurti svetainę su turinio valdymo sistema (TVS) Joomla! 3.

Skaityti daugiau

Kokia yra gera svetainė? Paprastumo ideologija. WEB konsultanto patarimai tiems, kurie pirks interneto svetainę: svetainės koncepcija, kūrėjo pasirinkimas, projektavimas, kūrybinis procesas, testavimas ir t.t.

Skaityti daugiau

Kaip išnaudoti visas MS Outlook galimybes? Kaip tvarkykite korespondenciją, skirstyti užduotis ir planuoti darbotvarkę kur bebūtumėte: darbo vietoje, namie ar kelionėje? Komunikavimo etiketas ir zona be šiukšlių.

Skaityti daugiau

Su kuo peržiūrinėti, tvarkyti savo nuotraukas, kur jas talpinti? Jei reikia visko viename Google siūlo programą Picasa. Tai paprasta, pakankamai gabi programa turinti keistoką bet greitai perprantamą valdymą.

Skaityti daugiau
Socialiniai tinklai

Socialinių tinklų įtaka Lietuvoje sparčiai auga ir vis daugiau laiko įvairaus amžiaus vartotojai praleidžia socialinėje erdvėje. Įmonės, norėdamos pasiekti tikslinę auditoriją, pasitelkia Facebook ar Google+ socialinius tinklus.

Skaityti daugiau

SEO (angliškai „Search Engine Optimization“), paprastai tariant, yra internetinės svetainės optimizavimo procesas, kurio metu siekiama ją padaryti kuo lengviau surandamą per paieškos sistemas. Kitaip sakant, svetainė yra modifikuojama taip, kad ieškant pagal tam tikrus raktinius žodžius ji atsidurtų pirmame paieškos rezultatų puslapyje ir kuo aukščiau.

Skaityti daugiau

Internete šimtai pasiūlymų įvairaus sudėtingumo tinklapių ar svetainių kūrimui. Ar verta mokėti didelius pinigus bendrovėms, jei visą tai galite padaryti patys? Seminaro metu Jūs sukursite pasirinkto dizaino svetainę su turinio valdymo sistema.

Skaityti daugiau

Seminaro metu būsite supažindinti su debesų kompiuterija. Sužinosite kokias plačias galimybes siūlo ši novatoriška technologija. Bus apžvelgtos populiarios debesų kompiuterijos sprendimai, kurios verta išbandyti ir kurie gali būti naudingi jūsų įmonės, namų ar asmeninėje veikloje.

Skaityti daugiau

Kol kas neturite sukūręs jokių tinklaraščių (blog-ų); susikurkite tinklaraštį ir pradėkite rašyti pranešimus! Tinklaraštis (angl. blog, weB LOG, web 'žiniatinklis' + log 'įrašų žurnalas, knyga') – internetinis dienoraštis; automatiškai formatuojami naujienų puslapiai.

Skaityti daugiau

Kursas skirtas suteikti žinias kaip naudotis laisvai internete prieinamomis anglų kalbos interneto svetainėmis ir programomis. Anglų kalba svarbi tiek naudojantis informacinėmis technologijomis (dauguma vartotojų vadovų pateikiami anglų kalba), tiek bendraujant.

Skaityti daugiau

Ką daryti kai greitai reikia sukurti svetainę ir patalpinti informaciją internete? Kartais trūksta žinių, arba nėra skiriama lėšų sukurti  profesionaliai svetainei. Į visus šiuos klausimus atsako ir problemas išsprendžia nemokamos svetainių kūrimo priemonės  debesyse. Naudojant šiuos įrankius nereikia turėti ypatingų svetainių kūrimo žinių, rūpintis svetainės dizainu bei pačios svetainės patalpinimu.

Skaityti daugiau

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.