Susisiekite: +370 698 36577
info@itakademija.lt 

  Linkedin tinkle  Facebook tinkle

 CAPM - Certified Associate in Project Management

CAPM (Certified Associate in Project Management) yra pradinė PMI (Project Management Institute) sertifikacija projektų vadybos srityje. Sertifikacija paremta ANSI (American National Standards Institute) standartu – PMBOK (A Guide to the Project Management Body of Knowledge).


Tikslinė auditorija:

Skirtingai nuo PMP sertifikacijos CAPM sertifikacija skirta su projektais norintiems arba pradedantiems dirbti specialistams bei projektų vadovui asistuojantiems profesionalams, norintiems įgyti tvirtą pagrindą projektų valdyme bei padidinti savo uždarbio potencialą.

Kursų ir sertifikacijos nauda:

 • Tarptautiniai tyrimai ir tyrimai atlikti Lietuvoje rodo, kad sertifikacijas įgiję projektų vadovai vidutiniškai uždirba daugiau už sertifikacijų neturinčius specialistus.
 • CAPM sertifikacija įrodo  norą tobulėti ir sėkmingai dirbti projektų srityje, todėl yra puikus pasirinkimas specialistams, norintiems tapti projektų vadovams.
 • Po kursų Jūs ne tik būsite pasiruošę laikyti CAPM egzaminą (pasiruošimą liudija oficialus diplomas), bet ir gebėsite pritaikyti pagrindinius projektų valdymo įrankius, technikas bei metodus savo kasdienėje praktikoje. 

Reikalavimai:

Norintys laikyti CAPM egzaminą, kandidatai privalo atitikti vieną iš toliau keliamų reikalavimų:

 • Turėti vidurinį išsilavinimą ir būti išklausius CAPM pasiruošimo programą arba panašius kursus, trunkančius nemažiau 21 akademinę valandą;
 • Turėti vidurinį išsilavinimą ir 1500 valandų praktiką dirbant su projektais.

Egzaminas:

Egzamino metu yra pateikiami 150 klausimų (iš jų vertinami 135 klausimai) į kuriuos reikia atsakyti per 3 valandas. Egzaminą galima laikyti viena iš 13 kalbų, tarp kurių yra anglų bei rusų (lietuvių kalbos nėra). Egzamino metu bus tikrinamos PMI Etikos kodekso, žinių sričių bei procesų grupių žinios. Daugiau informacijos apie egzaminą galite rasti CAPM vadove.

Kursų turinys:

Kursų metu apžvelgiamos šios temos:

 • Įvadas į PMI, CAPM ir PMBOK; 
 • Projektų valdymo ciklas ir organizacija; 
 • Projektų valdymo procesų grupės;
 • Projektų valdymo žinių sritys;
 • PMI Etikos kodeksas;
 • Slapti CAPM egzamino aspektai.

Kursus sudaro:

Kursų metu teorinis medžiagos dėstymas yra derinamas su praktiniu bandomųjų testų sprendimu. Kiekvienas klausytojas gauna visą medžiagą, reikalingą išlaikyti egzaminui bei nemokamas konsultacijas registruojantis egzaminui. Tiek patys kursai, tiek papildoma kursų medžiaga yra paruošta pagal naujausią PMBOK 5 versiją.

Trukmė:

Kursai trunka 3 dienas (24 ak. val.). Klientų pageidavimu, užsiėmimai gali būti skaidomi.

Kaina:

489 Eur (1688,42 Lt).

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.