Susisiekite: +370 698 36577
info@itakademija.lt 

  Linkedin tinkle  Facebook tinkle

 Mokymai skirti susipažinti su infografikų kūrimu ir jo nauda bei praktinių užsiėmimų metu kurti infografikus bei pristatymą naudojant vizualias priemones.

Mokymų programą „Infografija ir prezentacijos“ sudaro šios dalys:

  • Grafiniai elementai, spalvos ir maketavimas;
  • Infografikų kūrimas nuo nulio ir adaptavimas;
  • Interaktyvių prezentacijų kūrimas nuo nulio ir adaptavimas.

Mokymų trukmė 6 akad. val.

Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimas (European Computer Driving Licence - ECDL) – dokumentas, rodantis, kad jo savininkas turi pakankamai žinių apie informacijos technologiją ir sugeba naudotis asmeniniu kompiuteriu bei dažniausiai naudojama taikomąja programine įranga. Praktiniu požiūriu ECDL liudija, kad jo savininkas išlaikė septynis testus, įvertinančius jo gebėjimus naudotis asmeniniu kompiuteriu bei jo taikomąja programine įranga.

Skaityti daugiau

Kursas skirtas susipažinti su elektroniniais dokumentais, mokėti juos sudaryti, išmokti peržiūrėti ADoc dokumentus, sužinoti, kas yra elektroninis parašas, kokios yra e. parašo rūšys, kaip juo naudotis.

Skaityti daugiau

Kursas skirtas supažindinti su pagrindinėmis informacinių technologijų saugos žiniomis, išmokyti kaip atsakingai turi elgtis darbo vietoje naudodami IT įrenginius ir paslaugas bei saugiai naudotis internetu.

Skaityti daugiau

Kurso metu dalyviai sužinos ir išbandys įvairias bendradarbiavimo internete IT priemones: failų laikymo priemonės (įvairios saugyklos), taikomosios turinio rengimo priemonės, kalendoriai, socialinės žiniasklaidos priemonės, internetinių susitikimų priemonės, mokymo(si) aplinkos ir mobiliosios technologijos.

Skaityti daugiau

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.